Ru En

Компанія інтернет-рішень

imsico
Наша історія

Історія про компанію ТОВ «Імсіко» або як все починалося? !!

             Свій шлях ТОВ «Імсіко» починала як компанія, яка надає послуги інтернет-реклами. Яскрава і приваблива банерна реклама товарів і послуг, ефективна контекстна реклама, масштабна email-розсилка та збір клієнтської бази, результативна рекламна компанія у соц.мережах, послуги арбітражу. Все це було і є в нашій компетенції. Сформований рекламний відділ фахівців легко справлявся з усіма завданнями, які стосувалися інтернет-реклами. У нас з'явився своє коло постійних клієнтів, і ми розвивалися швидкими темпами!

         Але з часом почали зіштовхуватися з першочерговими проблемами наших замовників! Коли клієнт звертався до нас з проханням залучити відвідувачів, підвищити популярність або збільшити обсяг продажів за допомогою конкретного виду реклами, після проведених маркетингових досліджень та аналізу ми розуміли, що проблема ховається зовсім в іншому. Нам надавали для роботи ресурси – сайти, інтернет-магазини, лендінги, які чесно кажучи, були виконані не в кращому вигляді. Технічна, графічна і текстова сторона яких, бажала редизайну або кардинальних перетворень. Рекламна компанія могла бути ефективною, але не достатньо привабливий дизайн, дуже сухий і незрозумілий текст, не зручний інтерфейс «псували» загальне уявлення про ресурс і компанію в цілому.

         Сьогодні існує багато веб-студій, компаній, які займаються створенням, розробкою сайтів та інших інтернет-ресурсів, які виконують все строго по пунктах технічного завдання. Саме і в цьому вся складність. Вузькопрофільні підприємства не надають комплексні рішення, вони виконують тільки чітко поставлене завдання, наприклад, зі створення сайту, його дизайні і верстці. Наша ж компанія досліджує робочу область ринку, аналізує ресурси конкурентів, з'ясовує фактори, що впливають на результат, оцінює економічну ефективність, розробляє дизайн і впроваджує системи управління, створює унікальний дизайн, що продає контент, тестує ресурс на предмет продажів, тестує рекламні матеріали та акції, формує базу передплатників і сценарій роботи, також тестує джерела відвідувачів, формує рекламну стратегію, пропонує подальше обслуговування та технічну підтримку

          До рекламному відділу ТОВ «Імсіко» приєдналися ІТ-спеціалісти (програмісти, адміністратори, верстатники) і це розширило коло дій і послуг компанії. Ми стали займатися не просто рекламою, а рекламою + розробкою + аналізом, що  в результаті гарантує збільшення конверсії, значне підвищення обсягу продажу, залучення клієнтів. Ми прагнемо поліпшити бізнес наших клієнтів за допомогою використання інноваційних, сучасних методик і технологій.

          Розкажемо план дій, які Вам точно сподобаються:

          Концепція нашої роботи в більшості випадків нагадує процес виховання дитини батьками. Ми беремо участь у всіх етапах і стадіях «появи» сайту. Таких компаній, як ТОВ «Імсіко» одиниці, і тому ми не тільки сучасна, але й унікальна компанія!

Тепер Ви знаєте про нас набагато більше і можете сміливо нам довіритися!