Ru En

Компанія інтернет-рішень

imsico
Про нас

Компанія ТОВ «Імсіко»​ допоможе знайти своє місце в інтернет-середовищі!

        Якщо Ви потребуєте якісної розробки, хороших і успішних сайтів, мрієте про власну сторінку в мережі або шукаєте спосіб, як залучити клієнтів, тоді ви звернулися за адресою!

 

        Створення сайту, його розкручування – це те, чим займаються сотні веб-студій. Проблема в тому, що багато з них не зовсім відповідають головній меті, а саме, бажання знайти клієнтів при мінімальних витратах на розробку і рекламу. Відмінність компанії ТОВ «Імсіко»​ в тому, що вона пропонує Інтернет-рішення – комплекс послуг і заходів, націлених на мінімізацію витрат і максимізацію отримання необхідних заявок. Це реально вигідні рішення, які сприяють розвитку бізнесу і отриманню доходу від проекту раніше, ніж очікується.

        Пріоритетність пропонованих послуг сучасної компанії інтернет-рішень ТОВ «Імсіко» в тому, що залучення нових потенційних клієнтів на Ваш ресурс відбувається за допомогою власної біржи трафіку, своїх вже раніше «розкручених» ресурсів і власного рекламного відділу.

        Ми користуємося формулою, яка перетворює користувача із статусу відвідувача в статус клієнта! Це досягається за допомогою правильного  компонування контенту, маркетингових акцій, дизайну та іншого.

        Сьогодні на нашому рахунку тисячі яскравих і запам'ятовуючих рекламних банерів, логотипів, неймовірних сторінок-вітрин,  сотні сайтів-візиток, десятки інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, а також блогиінформаційні портали, форуми та багато іншого. Також в нашій компетенції послуги з розкручування, просування сайту (Google, Yandex, в соц.мережах), оптимізація та адміністрування, аудит і створення розсилок, написання статей (рерайт, копірайт, правка), дизайн (редизайн, юзабіліті сайту), наповнення та підтримка ресурсу. Для залучення клієнтів ми використовуємо всілякі способи (тизерна реклама, соц.мережі, СМС, дошки оголошень та інше).

       ТОВ «Імсіко» – молода компанія, але з досить досвідченою командою, яка існує вже більше 10 років на ринку. Це професіонали, які зуміли отримати вартісні результати і репутацію гідних фахівців своєї справи. Із самого початку нашої роботи ми робили ставку на результат, залучення нових клієнтів і збільшення продажів у наших замовників

        Ми не говоримо, що кращі інших аналогічних компаній на 100%. Хіба, що на 99% =)! Беручись за створення сайту, фахівці  ТОВ «Імсіко» приділяють особливу увагу технічним та естетичним сторонам, що дуже важливо!

       Наш орієнтир - якість кінцевого продукту, надійність виконаної роботи, ексклюзивність, індивідуальність, професіоналізм. Ми задоволені роботою тоді, коли задоволений наш клієнт!

        Компанія поважає право на збереження вашої конфіденційності та захист інформації!

        У нас Ви завжди знайдете все необхідне для Вашого сайту, отримаєте те, чого не вистачає для успіху в бізнесі! 

        Компанія ТОВ «Імсіко» пропонує повний комплексний пакет послуг інтернет-рішень!

 

Що відрізняє нас від інших компаній і веб-студій і чим ми кращі за інших?

        По-перше, ми вже тривалий час перебуваємо на ринку інтернет-послуг, а це означає, що  маємо досвід роботи і знаємо суть, тонкість пропонованих послуг на практиці. У нас сформована команда професіоналів, яка має власний оригінальний підхід до вирішення завдання будь-якої складності. Для збільшення обсягу продажів компанії замовника наші фахівці можуть розробити рекламну концепцію просування в мережі, ретельно аналізуючи конкурентне середовище, підбираючи необхідну цільову аудиторію

       По-друге, Ви як клієнт, можете, не турбуватися про надану Вами інформації. Ми поважаємо право на захист даних і зберігаємо конфіденційність. Також ми націлені на взаємовигідні відносини і довгострокове співробітництво.

       По-третє, ми гарантуємо якісне обслуговування, підтримку і просування Вашого Інтернет-ресурсу. А це означає популярність, пізнаваність бренду, збільшення кількості відвідувачів і клієнтів.

       Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і креативність всіх проектів. І головне виконання робіт в обумовлені терміни. Також у нас оптимальні ціни, що відповідають якості.

       І ще ми пропонуємо розробку антикризового рішення, яке допоможе «вистояти» в часи фінансової нестабільності. До наших ключових переваг відноситься наявність  власної біржі трафіку і це дозволяє нам залучати відвідувачів потрібної аудиторії, за виключно низькими цінами. Ми компанія, яка має доступ до оптового ринку реклами.

      У кожному індивідуальному випадку, ми формуємо пакет послуг, який максимально підходить для Вас, з урахуванням всіх Ваших побажань!