Ru En

Компанія інтернет-рішень

imsico
Просування сайту

      Просування сайту – важливий крок для розвитку Вашого бізнесу в мережі. Це комплекс заходів щодо забезпечення відвідуваності сайту цільовими відвідувачами. Секрет великої кількості відвідувачів у правильній оптимізації сайту. Сьогодні оптимізація сайту передбачає якісні зміни на вашому ресурсі, написання хороших текстів, які сподобаються і користувачам, і пошуковим машинам.

      Пошукова оптимізація (SEO) – це наповнення сайту текстами, які оптимізовані під запити користувачів, що дозволяє зробити рейтинг вашого ресурсу в пошукових системах вище, ніж у конкурентів. Пошукова оптимізація включає не тільки роботу над текстами, а й над назвою сайту, його структурою, HTML-розміткою.

      Банери та контекстна реклама, розміщені на сторінках пошукових систем привернуть  увагу саме до вашого продукту. Контекстна реклама може бути оптимізована під конкретний регіон або час показу, що дозволяє зацікавити потрібну цільову аудиторію і значно підвищити коефіцієнт реальних продажів.

     Сьогодні популярна розкрутка в соціальних мережах. Пряме спілкування з потенційними покупцями позитивно вплине на імідж компанії і дасть можливість підвищити обсяги продажів.

     Пошукове просування підходить для компаній малого і середнього бізнесу, які бажають заявити про себе в мережі, а також для пошуку нових клієнтів і збільшення продажів товарів і послуг.

     Пошукове просування принесе  Вашому ресурсу:

1) Популярність і впізнаваність сайту.

2) Мінімізація витрат на залучення клієнтів.

3) Збільшення продажів.

4) Підвищення рівня довіри клієнта до ресурсу.

      В просування сайту входить:

     Як відбувається пошукове просування:

1.Повний аудит сайту і усунення всіх технічних неполадок;

2.Аналіз сайтів конкурентів, визначення сильних і слабких сторін;

3.Підбір ключових слів, які водять покупці;

4.Розміщення посилань на Ваш сайт;

5.Контроль поведінки відвідувачів на сайті.