Ru En

Компанія інтернет-рішень

imsico
Сайт-візитка

      Сайт-візитка – невеликий сайт, що містить основну інформацію про організацію, людину, компанію, товари і послуги. Сайт-візитка – унікальна можливість розширити свій бізнес при мінімальних витратах. Це відмінна можливість презентації своєї компанії в мережі численній аудиторії. 

      Розробка сайту візитки не займає багато часу, але вимагає професійних дій, навичок, умінь і старанної роботи. Необхідно правильно і доступно донести до кожного користувача і відвідувача головну мету й ідею компанії замовника. 

Обов'язковими розділами на сайті-візитці повинні бути: головна сторінка, про компанію, новини, блог, товари або послуги, прайс-лист, галерея, контакти.

      Переваги сайту-візитки:

     - Відносно низька вартість;

     - Короткі терміни створення;

     - Ефективність і економічність;

     - Не вимагає постійної уваги та обслуговування;

     - Простота і зручність;

     - Чудовий інструмент просування будь-якої компанії;

     - Створення корпоративного іміджу;

     - Можливість редизайну;

     - Цілодобове надання інформаціі клієнтам і партнерам;

      Сайт-візитка – це хороша презентація компанії або людини. Це самореклама, яка породжує прибуток, вигідні зв'язки, популярність.

      Такий Інтернет-ресурс відмінно підійде для компаній, які не ведуть свої справи через інтернет. Відвідувачі можуть ознайомитися з діяльністю підприємства, оцінити рівень професіоналізму, зрозуміти, чим відрізняється компанія  від конкурентів і чому варто звернутися за послугами.

      Сайт-візитка дозволяє компанія значно економить гроші на друкуванні буклетів і рекламних листівок і тепер можна не проводити дорогі рекламні акції.

      Значення сайту-візитки: розширення можливостей бізнесу в мережі, пошук клієнтів і партнерів.

      Сайт візитка - це:

  1.       Швидкий старт в інтернеті
  2.       Кращий дизайн
  3.       Запуск сайту від 1 дня

      Наша компанія може створити сайт-візитку з привабливим дизайном, оригінальним наповненням, з професійною налаштуванням різних модулів (галерея, форма зворотного зв'язку, пошук по сайту і т.д.). Також ми пропонуємо установку лічильника відвідуваності, захист від спаму, звіт про відвідуваність.