Ru En

Компанія інтернет-рішень

imsico
Послуги

   

 

 

 

 

Компанія інтернет-рішень ТОВ «Імсіко» пропонує комплексний пакет послуг, основною метою яких є залучення нових клієнтів на Ваш ресурс!

      Ми не просто займаємося створенням і розробкою всіх видів Інтернет-ресурсів, а й пропонуємо цілу концепцію розвитку бізнесу в мережі, аналіз конкурентного середовища, потенційної цільової аудиторії, розробка бізнес-плану,  комерційних пропозицій  та інше. Це не просто послуги із обслуговування сайтів, а продумані комплексні Інтернет-рішення. Саме в цьому наша специфіка, яка і відрізняє нас від багатьох веб-студій.

      За допомогою власної  біржи трафіку (детально читайте тут) ми залучаємо нових потенційних клієнтів. Вигідне перенаправлення трафіку з одного джерела на інше, з метою його монетизації. Все це сприяє розвитку бізнесу та збільшенню прибутку.

      Також наша компанія ретельно враховує всі фактори реклами в інтернеті. Для залучення клієнтів, ми використовуємо всі можливі способи –тизерна реклама, контекстна реклама та інше.

      Чим ми займаємося?

      Розробка і створення сайтів:

      Ми створюємо сайти, лендінги із сучасним функціоналом і привабливим дизайном. Ретельно враховуємо всі деталі і головне - ставимо мету зацікавити. Ми гарантуємо створення повноцінного продукту, який буде працювати на Вас!

Скачати бріф на розробку лендінгу

      Розробка сайту у нас передбачає:

     - Індивідуальний підхід;

      - Високу якість виконання;

      - Мінімальний термін створення сайту;

      - Оптимізацію сайтів для популярних браузерів;

      - Ексклюзивний дизайн;

      - Технічну підтримку сайту;

Скачати бріф на розробку сайту

      Просування сайтів - це важливий крок для розвитку вашого бізнесу в Інтернеті. Як залучити відвідувачів через пошукові системи? Секрет ховається в правильній оптимізації сайту. Наша компанія знає, як вивести сайт в ТОП Яндекса або Googlе. Ми пропонуємо грамотне просування в пошукових системах з гарантованим результатом. Ви отримуєте якісне налаштування, аналіз конкурентів, ефективний і грамотний контент.

Скачати бріф на просування сайту

      Інтернет-маркетинг

      Виведення сайту в ТОП-10 гарантує  збільшення відвідуваності ресурсу потенційними клієнтами + пізнаваність бренду в мережі.

      Айдентика:

      Айдентика – це брендування бізнесу. Працівники нашої компанії спеціалізуються на створенні логотипів,символів, корпоративних персонажів, фірмових стилів.

      У чому полягає наша робота? У застосуванні знань і досвіду до вирішення поставленого завдання. Наша стратегія роботи полягає в комплексному рішенні - маркетингове дослідження та аналітика + створення сайту + підготовка ефективних матеріалів + вибір максимально рентабельних під даний вид діяльності джерел реклами + сама реклама!

      Під час кризи і нестабільної економічної ситуації ми хочемо запропонувати антикризове рішення. Сенс його в тому, що компаніям не потрібно «утримувати на своїх плечах» відділ ІТ. Співпраця виглядає так: клієнт формує бюджет, який він готовий виділити на ІТ відділ. Ми зі свого боку розподіляємо його згідно своїх цін, але зі значними знижками. В результаті, досягнута максимальна ефективність, яка виражається у кількості залучених клієнтів, в проміжних результатах, в статистичних даних.

      За бажанням клієнта наші фахівці проводять наступні роботи, пов'язані з підтримкою Вашого веб-сайту:

     

     - Консультування;

     - Підтримка постійної роботи веб-сайту;

     - Оновлення інформації на сайті;

     - Підготовка і розсилка прес-релізів;

     - Додавання додаткових модулів по необхідності (форуму, пошуку, розсилки, онлайн-питань);

     - Аналіз позицій сайту в пошукових системах і звіт відвідуваності за період;

     - Розробка плану розвитку сайту та підготовка медіа плану;

     - Пошукове просування сайту;

     - Розробка і проведення тривалої рекламної кампанії.

Скачати бріф на розробку рекламної кампанії

 

      Компанія ТОВ «Імсіко» завжди готова до співпраці і має величезне бажання втілити в реальність всі Ваші побажання та ідеї!